Aktualności

Zbiór pokazowy owijarka szeregowa

Zbiór pokazowy owijarka szeregowa

Za pomocą Hybrid X wykonamy pokazowy proces owijania szeregowego na Twoich łąkach. Prosimy o zgłoszenia gospodarstw z całej Polski o areale powyżej 20 hektarów. Średnica balotów do 180 cm. Zawiniemy Twoje baloty sprawnie za symboliczną opłatą 5 pln/balot + koszty dojazdu maszyny. Zgłoszeń prosimy dokonać za pomocą formularza KONTAKT . Decyduje kolejność zgłoszeń.
Istnieje również możliwość uczestnictwa w zbiorach pokazowych w naszym gospodarstwie w miesiącach maju,  lipcu i wrześniu z użyciem przyczepy samozaładowczej TRB 2000. 
 


anderson prezentacja

anderson prezentacja

ZAPRASZAMY NA  PREZENTACJE 2014

4 czerwca od godz 9.00 w Miłakowie

kolejne pokazy po uzgodnieniu terminu


Zostań partnerem Anderson

Zostań partnerem Anderson

Zapraszamy sprzedawców maszyn rolniczych oraz usługodawców rolnych do testów maszyn Anderson. Wybrane firmy otrzymają od nas przyczepę samozaładowczą lub owijarkę szeregową w celu ich prezentacji u swoich potencjalnych klientów. Celem testów jest popularyzacja technologii Anderson i budowa sieci partnerskiej na terenie całego kraju. Zgłoś swoje zainteresowanie wypełniając formularz KONTAKT 
 


Farmer.pl

Farmer.pl

Marcin Ciok w wywiadzie dla Farmer.pl

Zielonka zakiszana w pojedynczych balotach to dobry sposób na uzyskanie wysokiej jakości paszy, ale kosztowny. Dzięki owijarce szeregowej Anderson koszty produkcji mogą być znacznie niższe, a jakość zachowana. Przeczytaj cały wywiad w FRAMER. PL


Agroshow Bednary 2012

Agroshow Bednary 2012

Na targach w Bednarach Futura XXI sp. z o.o. zaprezentowała szerokiej publiczności i mediom owijarki szeregowe Hybrid X. Telewizja TVR24 zauważyła technologię Anderson i zamieściła na swojej antenie plasując Hybrid X w Super Lidze.


Innowacja roku NWX 660

Innowacja roku NWX 660

Owijarka szeregowa NWX 660 została nagrodzona w 2011 roku przez ASABE (American Society of Agricultural and Biological Engineers ) w kategorii innowacje dla rolnictwa.

© Copyright 2013, All Rights Reserved Futura XXI Sp. z o. o.